Hlavní stránka - OKNA PROFIL s.r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 
 
 
 
 
PLASTOVÁ OKNA

Nabízíme moderní plastová okna použitelná prakticky pro každou stavbu. Používáme profily, které se vyznačují estetickým vzhledem a propracovaností od nejdrobnějších detailů a splňují nejnáročnější kritéria v oblasti tepelné a akustické izolace, ochrany proti vloupání i ventilace.
DŘEVĚNÁ OKNA


Naše okna jsou optimální volbou pro ty z Vás, kteří kladou velký důraz na kvalitní a přírodní materiály. K jejich výrobě používáme dřevo, které prošlo pečlivým výběrem a bylo technologicky zpracováno v souladu s přísnými evropskými standardy. Tento přístup je zárukou nejvyšší kvality.
HLINÍKOVÁ OKNA


Ve snaze přizpůsobit se nejnovějším trendům ve stavebnictví a rostoucím požadavkům investorů nabízíme také vysoce kvalitní aluminiová okna a dveře.Vyrábíme z profilů Ponzio a Aluprof, které jsou vhodné pro širokou škálu projektů. 

STŘEŠNÍ OKNA


Plastová střešní okna SKYLIGHT THERMOSTYLE patří ke špičce ve své třídě. Originální řešení profilů Avantgarde 6000 stanovuje nový nadčasový design.

PARAPETY, ŽALUZIE A SÍTĚ


Nabízíme parapety, žaluzie a sítě za bezkonkurenční cenu v nejvyšší kvalitě-dodací lhůta 5-dnů.
VCHODOVÉ DVEŘE


Naše dveře podtrhnou charakter stavby a budou její skvělou vizitkou. Ve srovnání s konkurencí naše dveře vynikají pevností, elegantním designem, tepelně izolačními vlastnostmi, odolností a statickými parametry.
 
 
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky